Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že je náš showroom až do odvolání nařízení vlády uzavřen, Vám nabízíme možnost nákupu a konzultace telefonicky, případně prostřednictvím videohovoru, kdy vám můžeme produkty ukázat přímo v prodejně prostřednictvím videa a popřípadě vám navrhnout nejlepší řešení. Jsme vám k dispozici na e-mailu kontakt@ubud.cz nebo telefonu +420 736 187 238 v časech od 10.00 - 18.00. E-shop funguje beze změny, můžete tedy objednávat on-line. Děkujeme za pochopení, Ubud tým.

teaková prosklená skříň MIRA

Kód: SSMIRA
Neohodnoceno
83 000 Kč
Poptat dostupnost v obchodě
Položka byla vyprodána…
teak hladký; 300x50/40; v-225cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prosklená skříň Mira se skládá ze dvou částí, spodní části a horní části. Horní část má 4 posuvné skleněné dveře a střední část má 2 skleněné dveře a pod němi 5 zásuvek.
Spodní část se skládá ze čtyř posuvných dřevěných dveří a dvou normálních dveří, dále má spodní část čtyři zásuvky. Tento kredenc má velikost 1; jmenovitě: 300 široký x 40/50 hluboký x 225 cm vysoký.
Kredenc je dodáván pouze z teakového dřeva Halus. Tento druh dřeva můžete použít pod materiálem. Pro více informací o teakovém dřevu klikněte zde.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: