Služby

Naše společnost nabízí tyto datečné služby:

1. dárkové certifikáty

2. spolupráce s designérem

3. spolupráce s architektem

4. výroba nábytku na míru

DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY
Chcete-li potěšit vaše blízké jedinečným dárkem, věnujte jim Dárkový certifikát na naše zboží nebo například na služby architekta. Certifikáty vám vystavíme na přání v jakékoli finanční výši.

SPOLUPRÁCE S DESIGNÉREM
Zařizujete svůj domov nebo komerční prostor, hotel, restauraci. Pomůžeme vám vybrat nejen správný materiál, nábytkovou kolekci, nejlepší provedení i vhodné dekorace! Těší se na Vás zkušený tým, služba zdarma.

SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTEM
Využijte služeb našeho zkušeného architekta, který vyhotoví návrh interiéru a také zodpoví veškeré dotazy. Tato služba je placená individuálně dle rozsahu prací.

VÝROBA NÁBYTKU NA MÍRU
Specialitou naší společnosti Ubud Interiér s.r.o je zajištění výroby rozměrově upraveného případně vlastního originálního nábytku na míru, vyrobeného na zakázku v továrně v Indonésii.

Díky unikátnímu principu přizpůsobené výroby jsou vždy zaručeny dodací lhůty 3-4 měsíce s vysokou kvalitou a správné provedení. 
Vyrábíme nábytek na zakázku pouze v teakovém dřevě v provedení z nového (lesung) dřeva a starého (dingklik) dřeva. Výroba v erozi teak nebo populární kasar teak je také možné.

Na základě předložené fotografie nebo výkresu, případně náčrtku s rozměry je vytvořen výkres Auto CAD, který je odeslán k ověření. Tímto způsobem je výkres kontrolován jak zákazníkem, tak i námi a po konečném schválení je nábytek vyráběn.

nabytek na mira

 

nabytek na miru2

nabytek na miru3

nabytek na miru4

obr-3 obr-5

cad-výkres