Vážení zákazníci, s ohledem na současnou situaci se každým týdnem mění cena kontejnerové dopravy. Z tohoto důvodu nejsme schopni cenu za dopravu u nedostupných produktů/produktů na objednání garantovat a rádi bychom Vás poprosili, abyste se o předběžné ceně informovali na e-mailu kontakt@ubud.cz nebo na čísle +420 736 187 238.

O SPOLEČNOSTI

NÁŠ PŘÍBĚH
 
Začátky společnosti Ubud interier se datují zpětně do roku 2002, kdy zakladatelé firmy navštívili poprvé Indonésii a to konkrétně ostrovy Jáva, Bali a Lombok. Tam byli uchváceni řemeslnou zručností místních umělců, truhlářů a řezbářů a zároveň nepřebernou krásou používaných přírodních materiálů k výrobě nejrozličnějšího nábytku a dekorací. Hlavně krása teakového dřeva a vyrobeného nábytku z něj měla vliv na rozhodnutí manželů Berndsen, začít teakový nábytek dovážet do ČR a dále ho nabízet. Od té doby se láska k Indonésii a výrobkům z ní pocházejících jen prohloubila. A to i proto, že za 16 let manželé Berndsen poznali výrobu a výrobce a měli možnost vidět celou řadu originálních výrobků.
Aby věděli, kam se interiéry bydlení budou ubírat v budoucnosti, pravidelně navštěvují největší veletrhy bydlení a designu po světě.
Od roku 2015 se rozhodli sortiment rozšířit a k teakovému nábytku přidali polstrovaný nábytek vyráběný v Holandsku. Jedná se především o židle, křesílka a sedačky vyráběné v přírodní broušené kůži, které se svým “ošuntělým” vintage vzhledem k teakovému nábytku výborně hodí.
 
O SPOLEČNOSTI
 
Společnost Teakový nábytek UBUD Interier s.r.o. prodejce teakového nábytku otevřela od 6.11.2017 nově maloobchodní prodejnu, kde můžete na ploše 700m2 vidět náš nejnovější teakový nábytek z masivu do interiéru, dále zahradní teakový nábytek, kožené sedačky a celou řadu bytových dekorací a originálních kousků do interiéru a na zahradu.

Nyní se k nám  můžete přijet podívat a zboží si sami vyzkoušet v Černošicích. 

Ubud Interier vám pomůže vytvořit si domov, ve kterém určitě uniknete všednosti a budete se cítit výjimečně

content_img_4629 

Nabízíme vysoce kvalitní teakový nábytek (teakové stoly, židle, komody, skříně, zahradní teakový nábytek aj.). Veškerý nabízený teakový nábytek je ručně vyráběn pracovníky v Indonésii, kteří si své umění předávají již celé generace. Vybíráme jen to nejkvalitnější teakové dřevo z obnovitelných zdrojů, abychom Vám mohli nabídnout, co nejkrásnější nábytek, ale zároveň, abychom pomáhali zachovat pralesy a vegetaci na zemi. 

Všechny kusy v naší nabídce jsou vybrány tak, aby splňovaly estetické požadavky i těch nejnáročnějších. Přesto ceny za které zboží nabízíme, jsou velmi atraktivní a proto si i Vy teď můžete dovolit vytvořit výjimečný domov vybavený teakovým nábytkem.

 content_img_4631

Pokud nepotřebujete nábytek, ale hledáte originální bytový doplněk nebo dárek, pak si z naší nabídky určitě také vyberete - teakový nábytek. Můžete si vybrat z celé řady keramických váz, lamp, táců z rozličných materiálů jako dřevo, ratan, keramika, kov a nebo originální megasvíci. Pokud byste rádi ozvláštnili svůj interiér o zajímavou sochu, pak si u nás jistě také vyberete.

 

Teakový nábytek  - obchod plný teakového nábytku.

Také pokud byste si rádi na zahradě dopřáli luxus posezení v kvalitním teakovém nábytku, můžete si vybrat ze široké škály námi nabízených křesel, stolů, lavic, lehátek. Teakové dřevo je jedním z nejtrvalejších a nejodolnějších dřev, které se používá hlavně k výrobě lodí. Právě pro svoje vyjímečné vlastnosti , co se týče odolnosti na výkyvy počasí, je vynikajícím materiálem pro výrobu  také zahradního nábytku. Navíc je to dřevo velmi krásné, které časem získává šedivou patinu.

Teakový nábytek je již několik let naše hlavní činnost.

content_img_4630