Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že je náš showroom až do odvolání nařízení vlády uzavřen, Vám nabízíme možnost nákupu a konzultace telefonicky, případně prostřednictvím videohovoru, kdy vám můžeme produkty ukázat přímo v prodejně prostřednictvím videa a popřípadě vám navrhnout nejlepší řešení. Jsme vám k dispozici na e-mailu kontakt@ubud.cz nebo telefonu +420 736 187 238 v časech od 10.00 - 18.00. E-shop funguje beze změny, můžete tedy objednávat on-line. Děkujeme za pochopení, Ubud tým.

teaková prosklená skříň MEAS

Kód: SSMEAS
Neohodnoceno
97 700 Kč
Poptat dostupnost v obchodě
Položka byla vyprodána…
teak hladký; 300x50/40 v-230cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříň MEAS B se skládá ze dvou částí, spodní části a horní části. Horní část má 4 posuvné skleněné dveře a střední část je otevřená. Horní část má také 7 zásuvek pod otevřenou částí uprostřed. Otevřená část je charakterizována obloukem nad deskami.
V horní části sestávají vnější části z posuvných dveří nebo skládacích dveří.
Spodní část se skládá ze čtyř posuvných dřevěných dveří a dvou normálních dveří, dále má spodní část čtyři zásuvky. Tento příborník má velikost 1; jmenovitě: 300 široký x 40/50 hluboký x 230 cm vysoký.
Příborník je dodáván pouze z teakového dřeva Halus. Tento druh dřeva můžete najít v sekci materiál. Pro více informací o teakovém dřevu klikněte zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: