Informace

Společnost Teakový nábytek UBUD Interier s.r.o. prodejce teakového nábytku otevřela od 6.11.2017 nově maloobchodní prodejnu, kde můžete na ploše 700m2 po vidět náš nejnovější teakový nábytek z masivu do interiéru , dále

zahradní teakový nábytek, kožené sedačky a celou řadu bytových dekorací a originálních kousků do interiéru a na zahradu. Nyní se k nám  můžete přijet podívat a zboží si sami vyzkoušet v Černošicích. (kousek od Prahy)

Ubud Interier vám pomůže vytvořit si domov, ve kterém určitě uniknete všednosti a budete se cítit vyjímečně.

Nabízíme vysoce kvalitní teakový nábytek (teakové stoly, židle, komody, skříně, zahradní teakový nábytek aj.). Veškerý nabízený teakový nábytek je ručně vyráběn pracovníky v Indonésii, kteří si své umění předávají již celé generace. Vybíráme jen to nejkvalitnější teakové dřevo z obnovitelných zdrojů, abychom Vám mohli nabídnout, co nejkrásnější nábytek, ale zároveň, abychom pomáhali zachovat pralesy a vegetaci na zemi. 

Všechny kusy v naší nabídce jsou vybrány tak, aby splňovaly estetické požadavky i těch nejnáročnějších. Přesto ceny, za které zboží nabízíme jsou velmi atraktivní a proto si i Vy teď můžete dovolit vytvořit výjimečný domov vybavený teakovým nábytkem.

Pokud nepotřebujete nábytek, ale hledáte originální bytový doplněk nebo dárek, pak si z naší nabídky určitě také vyberete - teakový nábytek. Můžete si vybrat z celé řady keramických váz, lamp, táců z rozličných materiálů jako dřevo, ratan, keramika, kov a nebo originální megasvíci. Pokud byste rádi ozvláštnili svůj interiér o zajímavou sochu, pak si u nás jistě také vyberete.

 

Teakový nábytek  - obchod plný teakového nábytku.

Také pokud byste si rádi na zahradě dopřáli luxus posezení v kvalitním teakovém nábytku, můžete si vybrat ze široké škály námi nabízených křesel, stolů, lavic, lehátek. Teakové dřevo je jedním z nejtrvalejších a nejodolnějších dřev, které se používá hlavně k výrobě lodí. Právě pro svoje vyjímečné vlastnosti , co se týče odolnosti na výkyvy počasí, je vynikajícím materiálem pro výrobu  také zahradního nábytku. Navíc je to dřevo velmi krásné, které časem získává šedivou patinu.

Teakový nábytek je již několik let naše hlavní činnost.

 
ProdejnaOtevřeli jsme pro Vás novou maloobchodní prodejnu teakového nábytku na okraji Prahy v Černošicích.
 
RealizacePokud Vás zajímají fotografie z našich realizací, navštivte naši fotogalerii a nechte se inspirovat.
 
Přihlásit se k odběru novinekZajímají vás novinky našeho obchodu? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru na této stránce