SLEVA 10 % NA ZAHRADNÍ NÁBYTEK S KÓDEM "ZAHRADA10". PLATÍ PO CELÉ ČR A SK NA VŠECHNY NEZLEVNĚNÉ ZAHRADNÍ PRODUKTY. SLEVU JE MOŽNÉ UPLATNIT NA E-SHOPU I V PRODEJNĚ.

NÁVOD NA ÚDRŽBU SEDAČKY KISS, případně jiné látky z bavlny a lnu

NÁVOD NA ÚDRŽBU SEDAČKY KISS,  případně jiné látky z bavlny a lnu

Materiály použité k výrobě této sedačky byly pečlivě vybrány a použity tradičním způsobem. Vámi vybraná sedačka je potažená látkou KISS.

Tato látka je velice kvalitní přírodní látka  složená z bavlny a lnu. Látka je náročnější na údržbu (nečistoty se modou dostat do vlákna), proto se doporučuje impregnace speciálním sprejem na TEXTIL od firmy ORANJE. Tento sprej Vám můžeme optatřit. Impregnaci je vhodné jednou ročně opakovat.

Materiály použité k výrobě této sedačky byly  vybrány a použity tradičním způsobem.  Jelikož se sedací nábytek intenzivně používá , polstrování podléhá opotřebování. Míra opotřebování je ovlivněna, jakým způsobem se nábytek udržuje a jak se o něj pečuje. Proto si, prosím, pečlivě přečtěte návod na údržbu.

Pevnost  a tvrdost polyurethanové pěny, která je použita na výplně polstrování,   se  během několika měsíců o 15-20%  sníží.

Působením slunečního záření, se intenzita barev po nějaké době může snížit. Proto doporučujeme nevystavovat tento nábytek, především v tmavých barvách, přímému slunečnímu záření.

Části čalounění, které jsou vystaveny přímého slunečnímu záření, budou časem vykazovat větší ztráty intensity barvy než ty které přímému slunečnému záření

Údržba:

Běžná údržba zahrnuje týdenní luxování polstrů sedačky. Před začátkem si, prosím, zkontrolujte, že nádstavec vysavače  nemá v sobě žádně objekty a háčky, které by se mohly zachytávat v látce. Vždy používejte speciální nástavec vysavače určený k vysávání posltrovaného nábytku. Luxování nábytku zabrání změnám barvy a opotřebování v důsledku nečistoty a prachu.

Pokud se nebudete o nábytek pravidelně starat, nábytek nejen že se časem zašpiní, ale také se dříve opotřebí.

V případě vzniku skvrn:

Odstraňte skvrnu, co nejdříve, aby posltrování nebylo  vystaveno používání se skrvnami příliš dlouho. Použijte nejlépe houbičku, bílý hadřík nebo bílé ubrousky. Postupujte od okrajů skvrny do jejího středu, a postiženou látku neotírejte, ale poklepávejte hadříkem do vysušení. U látek z přírodního materiálu (bavlna, len) , je nutné, abyste skvrnu neodtraňovali silným třením povrchu, protože může dojít k vydření barvy.

Pokud byste si přáli sedačku vyčistit důkladně, doporučujeme kontaktovat specializované firmy.

 

Doporučení:

  • zabraňte kontaktu s ostrými předměty
  • chcete-li chránit svou podlahu, jsou na spodní hraně nohou umístěny plastové Pravidelně kontrolujte jejich kvalitu.
  • pokud dojde k rozlití tekutiny, je potřeba ji otřít suchou utěrkou nebo hadříkem, dokud se povrch nevysuší.
  • použití čistících prostředků může způsobit trvalé skvrny. Proto nikdy nepoužívejte různé čistící prostředky typu JAR, PUR atd. Vždy se raději poraďte s prodejcem.
  • oblasti čalounění, které jsou v kontaktu s vaší hlavou nebo mastnýma rukama, mohou být po určité době mastné.
  • nedoporučujeme umístit nábytek v bezprostřední blízkosti klimatizační jednotky
  • abyste předešli nadměrnému tlaku na spoje, doporučujeme umístit nábytek na rovný povrch