Kontejnerová doprava v současné situaci

Vážení zákazníci,

rok 2020 byl turbulentní a nepředvídatelný. V důsledku pandemické situace došlo k výrazné změně v rámci světového obchodu, nedostatku surovin a materiálů, ale také k obtížím a obrovským problémům při přepravě kontejnerů. 

Nabídka a vývoz zboží z Asie zůstávala po mnoho let konstantní a díky tomu jsme byli schopni držet stabilní cenu za dopravu. V roce 2020 však kvůli pandemické situaci nastala změna. Oboustranný obchod s Asií se rapidně snížil, což mělo za následek snížení počtu přepravovaných kontejnerů. V našem případě to znamenalo, že nabídka kontejnerů pro přepravu zboží z Indonésie do Nizozemska byla výrazně omezena. A i přesto, že je po nábytku z Indonésie stále velká poptávka, nabídka kontejnerů je stále malá a cena kontejneru přemrštěně roste a my se téměř každý den musíme potýkat se zvýšením ceny dopravy. V tuto chvíli se ceny kontejnerů z Indonésie zdesetinásobily a stále rostou.

home-opening

Z tohoto důvodu nejsme schopni cenu za dopravu u nedostupných produktů/ produktů na objednání garantovat a rádi bychom Vás poprosili, abyste se o předběžné ceně vždy informovali na e-mailu kontakt@ubud.cz nebo na čísle +420 736 187 238.

Za tuto nepříjemnou situaci se vám omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým Ubud

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení