PO CELÝ ÚNOR MÁTE DOPRAVU PO ČR A SR ZDARMA! PLATÍ NA OBJEDNÁVKY PŘES E-SHOP WWW.UBUD.CZ

Kontejnerová doprava v současné situaci

Vážení zákazníci,

rok 2020 byl turbulentní a nepředvídatelný. V důsledku pandemické situace došlo k výrazné změně v rámci světového obchodu, nedostatku surovin a materiálů, ale také k obtížím a obrovským problémům při přepravě kontejnerů. 

Nabídka a vývoz zboží z Asie zůstávala po mnoho let konstantní a díky tomu jsme byli schopni držet stabilní cenu za dopravu. V roce 2020 však kvůli pandemické situaci nastala změna. Oboustranný obchod s Asií se rapidně snížil, což mělo za následek snížení počtu přepravovaných kontejnerů. V našem případě to znamenalo, že nabídka kontejnerů pro přepravu zboží z Indonésie do Nizozemska byla výrazně omezena. A i přesto, že je po nábytku z Indonésie stále velká poptávka, nabídka kontejnerů je stále malá a cena kontejneru přemrštěně roste a my se téměř každý den musíme potýkat se zvýšením ceny dopravy. V tuto chvíli se ceny kontejnerů z Indonésie zdesetinásobily a stále rostou.

home-opening

Z tohoto důvodu nejsme schopni cenu za dopravu u nedostupných produktů/ produktů na objednání garantovat a rádi bychom Vás poprosili, abyste se o předběžné ceně vždy informovali na e-mailu kontakt@ubud.cz nebo na čísle +420 736 187 238.

Za tuto nepříjemnou situaci se vám omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým Ubud