Zahradní teakový nábytek

Tectona Grandis (Teak) bývá již tradičně používán k výrobě venkovního nábytku té nejvyšší kvality. Vysoký obsah olejnatosti ve dřevě zaručuje, že teakový nábytek dobře snáší změny počasí v jakékoliv zemi. Také to dodává vyrobenému teakovému nábytku jeho hedvábně jemný povrch a charakteristické teplé zabarvení, které se postupem času mění až na stříbřitě šedé.

Náš teakový nábytek je kombinací tradičních výrobních postupů, kdy vybíráme jen to nejlepší teakové dřevo z obnovitelných zdrojů a spolupracujeme se zručnými řemeslníky, abychom dosáhli vynikající kvality. Každý kus zahradního teakového nábytku je vyroben tak, aby mohl stát venku za jakéhokoliv počasí.

Ubud Interiér nabízí celou řadu pohodlných polohovacích teakových křesel, teakových židlí, lehátek a mnoho typů zahradních teakových stolů. Továrny, které pro nás nábytek vyrábějí, jsou situovány na ostrově Jáva ve městě Jepara, které je největším centrem na výrobu teakového nábytku na světě.

 
ProdejnaOtevřeli jsme pro Vás novou maloobchodní prodejnu teakového nábytku na okraji Prahy v Černošicích.
 
RealizacePokud Vás zajímají fotografie z našich realizací, navštivte naši fotogalerii a nechat se inspirovat.
 
Přihlásit se k odběru novinekZajímají vás novinky našeho obchodu? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru na této stránce